Bashkimi - Rahoveci, ndeshja hapëse e javës së katërt - Gazeta Express
string(50) "bashkimi-rahoveci-ndeshja-hapese-e-javes-se-katert"

Bashkimi – Rahoveci, ndeshja hapëse e javës së katërt

Sport

Gazeta Express

01/10/2022 9:01

Prince Caffe Superliga e Kosovës në basketboll vazhdon nga kjo e shtunë me ndeshjet e javës se katërt.

Bashkimi – Rahoveci, është sfida hapëse e kësaj jave, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Njëherit, kjo është edhe ndeshja e vetme që do të zhvillohet sot.

Të dy skuadrat kanë nga një fitore e dy humbje dhe do të kërkojnë fitoren e dytë në këtë edicion.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 17:00, në palestrën “Sezai Surroi”. /Gazeta Express/