Bashkimi ndërprenë bashkëpunimin me Fitzpatrick - Gazeta Express
string(47) "bashkimi-nderprene-bashkepunimin-me-fitzpatrick"

Sport

Gazeta Express

29/11/2022 17:20

Me i fundit

Bashkimi ndërprenë bashkëpunimin me Fitzpatrick

Sport

Gazeta Express

29/11/2022 17:20

Brian Fitzpatrick nuk do të jetë më pjesë e KB Bashkimit.

Klubi prizrenas njoftoi këtë të martë se ka ndërprerë bashkëpunimin me qendrën amerikano-irlandeze, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndërprerja e bashkëpunimit është bërë me marrëveshje të dyanshme.

“Me marrëveshje të dyanshme KB Bashkimi dhe, Brian Fitzpatrick kanë ndarë rrugët. Falënderojmë për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë shëndet dhe suksese të reja në karrierë, dhe në jetë”, thuhet në njoftimin e KB Bashkimit.

/Gazeta Express/