Bashkëshortja e Milaim Zekës përlotet në studio - Gazeta Express
string(47) "bashkeshortja-e-milaim-zekes-perlotet-ne-studio"

Bashkëshortja e Milaim Zekës përlotet në studio

Rozë

Gazeta Express

04/08/2022 17:16

Si mysafire në emisionin e verës në T7, ishte bashkëshortja e Milaim Zekës, Edlira Qefalija – Zeka. Ajo gjithashtu për marrëdhënien që ka me bashkëshortin, me të cilën ka vite që është e martuar.

Dhe duke rrëfyer për historinë e dashurisë, në një moment përlotet ajo.

Lexo Edhe:

Me t’u përmendur babai i saj, tashmë i ndjerë, Qefalija – Zeka nuk mund t’i ndalë lotët.

“Më emocionon, sepse babi nesër i bën dy vite që ka ikur”, u shpreh ajo.

Për më shumë detaje ndiqeni videon në vazhdim.