Basha poston video-mesazhin: Fëmijë janë e ardhmja jonë, për ta duhet ta sjellim shpresën - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

02/03/2021 16:55

Basha poston video-mesazhin: Fëmijë janë e ardhmja jonë, për ta duhet ta sjellim shpresën

Shqiperi

Gazeta Express

02/03/2021 16:55

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon në rrjetet sociale një video-mesazh me në fokus fëmijët.

Kryedemokrati Basha duket se duke ecur ka takuar disa fëmijë në rrugë, të cilët i përshëndet dhe bën foto me to. Ndërsa përbri video-mesazhit, ai shkruan se fëmijët janë e ardhmja e vendit dhe për ta duhet sjellë shpresa e ndryshimi.

Fëmijët janë e ardhmja jonë! Për ta duhet të sjellim shpresën që u nevojitet dhe ndryshimin për të cilin kemi nevojë të gjithë!”, shkruan Basha.