Basel – Frankfurt, Xhaka titullar – Bunjaku dhe Ademi në stol - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

06/08/2020 20:13

Basel – Frankfurt, Xhaka titullar – Bunjaku dhe Ademi në stol

Sport

Gazeta Express

06/08/2020 20:13

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Baselit dhe Eintracht Frankfurtit.

Nga minuta e parë është hedhur në fushë Taulant Xhaka, derisa Bunjaku dhe Kemal Ademi janë në stol, raporton Gazeta Express.

Edon Zhagrova tashmë zyrtarisht nuk është pjesë e Baselit, pasi nuk e ka shfrytëzuar të drejtën e blerjes dhe talenti i Kosovës është kthyer në Genk.

Basel:

Eintracht Frankfurtit: