Bardhi “Zhytet” në New York “Prap” - Gazeta Express
string(30) "bardhi-zhytet-ne-new-york-prap"

Muzike

Gazeta Express

19/09/2022 21:38

Bardhi “Zhytet” në New York “Prap”

Muzike

Gazeta Express

19/09/2022 21:38

Këngëtari Bardhi ka sjellë sonte dy këngë për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij.

Këngëtari është i njohur për hitet e tij, teksa edhe këngët e tij e fundit është punuar nga SBS Entertainment. E njëjta kompani ka bërë edhe videoklipin e këngës.

Videoklipi i këtyre dy këngëve është punuar në New York.

Bardhi ka realizuar disa hite këtë viti, derisa më i njohuri është ai që është punuar në duet me Elvana Gjata.

“Zhytëm” dhe “Prap” janë dy projektet e fundit të Bardhit, të stilit balada e që i përshtatën shumë mirë stinës së vjeshtës. /GazetaExpress/