Bardhi zbulon bashkëpunimet e radhës me Nora Istrefin, Shkurte Gashin dhe Butrint Imerin - Gazeta Express
string(87) "bardhi-zbulon-bashkepunimet-e-radhes-me-nora-istrefin-shkurte-gashin-dhe-butrint-imerin"

Bardhi zbulon bashkëpunimet e radhës me Nora Istrefin, Shkurte Gashin dhe Butrint Imerin

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 20:04

Artistët tanë këtë verë janë duke sjellë projekte muzikore të shumta.

Disa këngë solo e disa të tjera bashkëpunime po e bëjnë këtë verë edhe më atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundmi në emisionin “Mirage”, ishte i ftuar artisti i njohur shqiptar Bardhi.

Ai ndër tjerash zbuloi edhe një super duet me Nora Istrefin, Shkurte Gashin dhe Butrint Imerin.

Detajet e këtij projekti muzikor mund ti kuptoni në materialin në vazhdim: