Bardhi tregon si erdhi deri tek bashkëpunimi me Elvana Gjatën në hitin “Ex” - Gazeta Express
string(73) "bardhi-tregon-si-erdhi-deri-tek-bashkepunimi-me-elvana-gjaten-ne-hitin-ex"

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 21:30

Bardhi tregon si erdhi deri tek bashkëpunimi me Elvana Gjatën në hitin “Ex”

TV/Film

Gazeta Express

01/07/2022 21:30

Para tre muajsh reperi i njohur shqiptar solli projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe Dj Gimi.

Ky bashkëpunim u prit mjaftë mirë nga publiku dhe për tre muaj arriti t’i mbledh mbi 38 milionë klikime, shkruan lajmi.net.

E për këtë bashkëpunim së fundmi ka folur vet Bardhi në emisionin “Mirage”.

Ai tregoi se si erdhi deri tek dueti me Elvanen dhe për suksesin e këngës, për ta dëgjuar deklaratën e plotë ndiqeni videon: