Barcelona kërkon këndelljen ndaj Levantes, formacionet startuese - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

26/09/2021 15:34

Barcelona kërkon këndelljen ndaj Levantes, formacionet startuese

Futboll

Gazeta Express

26/09/2021 15:34

Barcelona do të kërkojë këndelljen sot pasdite ku përballet me Levanten në “Camp Nou”, në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Barcelona pas pesë xhirove ka nëntë pikë dhe renditet e teta në tabelë. Dy ndeshjet e fundit, Barcelona i ka dy barazime.

Lexo Edhe:

Në anën tjetër, Levante ende nuk e ka shijuar fitoren në sezonin e ri në La Liga dhe ka katër pikë, teksa gjendet në vendin e 16-të.

Koeman ka bërë zgjedhjen për 11-shen startuese për këtë ndeshje.