Barcelona ende beson dhe shpreson në rrëshqitjen e Realit, Suarez në stol - starton Ansu Fati - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

16/07/2020 20:00

Barcelona ende beson dhe shpreson në rrëshqitjen e Realit, Suarez në stol – starton Ansu Fati

Instant

Gazeta Express

16/07/2020 20:00

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Osasunës.

Barcelona do të mundohet ta mposhtë Osasunën në “Camp Nou” dhe të shpresojë në një mrekulli, respektivisht në gabim të Real Madridit.

Barcelona:

Osasuna:

“Los Blancos” me një fitore eventuale ndaj Villarrealit sonte në “Alfredo di Stefano”, mund ta sigurojnë titullin e kampionit në La Liga, të 34-tin në histori.

Të gjitha ndeshjet e sotme të La Ligas do të fillojnë në orën 21:00. /Gazeta Express/