Barack Obama feston ditëlindjen, urimin më të bukur e merr nga Michelle - Gazeta Express
string(70) "barack-obama-feston-ditelindjen-urimin-me-te-bukur-e-merr-nga-michelle"

Barack Obama feston ditëlindjen, urimin më të bukur e merr nga Michelle

Rozë

Gazeta Express

04/08/2022 17:12

Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama feston sot ditëlindjen. Ai mbush plot 61 vjeç dhe padyshim urimet kanë qenë të shumta.

Mirëpo, më i veçanti është ai i bashkëshortes së tij, Michelle, e cila ka publikuar në rrjetet sociale një foto të Obamës të para shumë viteve.

Lexo Edhe:

“Gëzuar ditëlindjen i dashura im! Jeta me ty thjesht po përmirësohet çdo vit. Ti më bën gjithmonë krenare. Të dua”, ka shkruar ajo krahas imazhit ku ish-presidenti shfaqet shumë i ri.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të pafundme. Aq sa mes tyre ka pasur persona që kanë kërkuar që ai të bëhet sërish president./abcnews.al