Banorëve u shfaqet deklarata e Ledjonës se kë sheh fituese, banorët ironizojnë Eglën - Gazeta Express
string(83) "banoreve-u-shfaqet-deklarata-e-ledjones-se-ke-sheh-fituese-banoret-ironizojne-eglen"

TV/Film

Gazeta Express

28/03/2024 21:54

Banorëve u shfaqet deklarata e Ledjonës se kë sheh fituese, banorët ironizojnë Eglën

TV/Film

Gazeta Express

28/03/2024 21:54

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Lexo Edhe:

Një deklaratë nga jashtë është bërë e mundur të shihet nga banorët brenda shtëpisë. Bëhet fjalë për deklaratën e Ledjonës, e cila e pyetur pasi u eleminua nga shtëpia se cili prej banorëve mnendon e do të jetë fituesi, ajo u shpreh se Egla.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pasi kjo u transmetua në shtëpi, shumica e banorëve mbetën të habitur, për shkak edhe të zënkave të shumta mes Ledjonës dhe Eglës, ama deklaratës së saj Egla iu përgjigj. Deklarata e Ledjonës ndezi shumë debate mes banorëve, të cilët tashmë e quajnë me ironi Eglën, ‘fituesja e “BBV”.