Banorët e Fushë Kosovës të frikësuar nga shpërthimi i shkëndijave nga telat e rrymës, pamje nga kamerat e sigurisë - Gazeta Express

Banorët e Fushë Kosovës të frikësuar nga shpërthimi i shkëndijave nga telat e rrymës, pamje nga kamerat e sigurisë

Lajme

Gazeta Express

15/09/2021 9:19

Disa banorë në Fushë Kosovë po thonë se janë të rrezikuar nga telat e rrymës, raporton Express.

Sipas tyre, telat e rrymës janë të vendosur shumë poshtë dhe po ua rrezikojnë edhe jetën.

Lexo Edhe:

Në adresë të Gazetës Express, ata kanë dërguar edhe një video ku shihet se si shpërthejnë shkëndijat nga telat.