Ballkani kalon në 1/8-ën e finales së Kupës së Kosovës - Gazeta Express
string(54) "ballkani-kalon-ne-1-8-en-e-finales-se-kupes-se-kosoves"

Ballkani kalon në 1/8-ën e finales së Kupës së Kosovës

Futboll

Gazeta Express

24/11/2022 14:54

Kampioni i Kosovës, Ballkani ka fituar me rezultat 1-3 kundër FK Phoenix

Kampioni i Kosovës, Ballkani ka fituar me rezultat 1-3 kundër ekipit të kategorisë së dytë të Kosovës. Phoenix.

Lexo Edhe:

Zarubica shënoi golin e parë për Ballkanin në minutën e 23-të të pjesës së parë.

Dy golat e tjerë u shënuan nga Edvin Kuç në minutën e 64-të dhe Gripshi në minutën e 87-të.

Për mysafirët golin e vetëm e shënoi Ediae Precious. /GazetaExpress/