Bale dhe Reguilon aterojnë në Londër me aeroplan privat të pronarit të Tottenhamit - Gazeta Express

Bale dhe Reguilon aterojnë në Londër me aeroplan privat të pronarit të Tottenhamit

Futboll

Gazeta Express

18/09/2020 13:52

Së shpejti do të vijë edhe zyrtarizimi.

Gareth Bale dhe Sergio Reguilon tashmë kanë ateruar në aeroportin Luton në Londër.

Ata në mëngjes u nisën nga Madridi me aeroplanin privat të numrit një të Tottenhamit, Daniel Levy dhe tashmë kanë ateruar në shtëpinë e tyre të re, raporton Gazeta Express.

Bale raportohet se do të shkojë te Tottenham në formë huazimi, kurse Reguilon me marrëveshje të përhershme, por Reali ka të drejtën e riblerjes në dy sezonet e ardhshme.