Bajqinovci publikon fotografi nga 'Ballkoni i Hapur' i Qeverisë: Përpara Shqipëri - Gazeta Express
string(79) "bajqinovci-publikon-fotografi-nga-ballkoni-i-hapur-i-qeverise-perpara-shqiperiq"

Lajme

Gazeta Express

15/06/2024 22:53

Bajqinovci publikon fotografi nga ‘Ballkoni i Hapur’ i Qeverisë: Përpara Shqipëri

Lajme

Gazeta Express

15/06/2024 22:53

Deputeti i VV’së, Mefail Bajqinovci ka publikuar një fotografi nga Ballkoni i Hapur I ndërtesës së Qeverisë, aty ku po shikohet ndeshja mes Shqipërisë e Italisë.

Bajqinovci shihet së bashku më kryeministrin Albin Kurti, ambasadorin amerikan, Jeff Hovenier, ambasadorin shqiptar Petrit Malaj dhe disa ministra të qeverisë Kurti.

Lexo Edhe:

“Përpara Shqipëri” ka shkruar Bajqinovci në fotografinë e publikar në rrjetin social X.