Bad News Eagles bën tjetër progres në renditjen botërore në CS:GO - Gazeta Express
string(64) "bad-news-eagles-ben-tjeter-progres-ne-renditjen-boterore-ne-csgo"

Sporte tjera

Gazeta Express

23/05/2022 20:45

Bad News Eagles bën tjetër progres në renditjen botërore në CS:GO

Sporte tjera

Gazeta Express

23/05/2022 20:45

Ekipi kosovar, Bad News Eagles është ngritur sërish në renditjen botërore në lojën CS:GO.

Ata janë ngritur për një pozitë në renditje dhe tani gjenden në vendin e 19-të në botë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Bad News Eagles ishte senzacioni i këtij viti në CS:GO, duke shkuar deri në “Legends Stage” të turneut më të madh në botë, PGL Major.

rigoN, SENER1, juanflatroo, sinnopsy de gxx shkruan histori duke u bërë ekipi i parë nga Kosova dhe Shqipëria që kualifikohet në këtë turne.

Ata madje befasuan të gjitë duke e kaluar “Challengers Stage” dhe duke u bërë legjendarë.