“Baby”, një këngë e nxehtë për këto ditë të ftohta - Gazeta Express
string(47) "baby-nje-kenge-e-nxehte-per-keto-dite-te-ftohta"

“Baby”, një këngë e nxehtë për këto ditë të ftohta

Gazeta Express

26/11/2020 21:31

Këngëtari Rroni ka lansuar sonte këngën e tij më të re “Baby”, një këngë plot ritëm që është punuar nga Rzon

“Baby” është hiti i ri që sjell një atmosferë të nxehtë në këto ditë të ftohta vjeshte.

Lexo Edhe:

Këngëtari Rroni e ka publikuar këtë këngë premierë sonte dhe se ajo është pritur mirë nga audienca e re e këngëtarit.

Kënga është lansuar në kanalin AVD Digital, derisa kënga është me produksion të Rzon kurse tekstin e ka shkruar vetë Rroni. /GazetaExpress/