Babai raporton të zhdukur vajzën e tij nga Gjilani - Gazeta Express
string(50) "babai-raporton-te-zhdukur-vajzen-e-tij-nga-gjilani"

Lajme

Gazeta Express

02/10/2022 8:46

Babai raporton të zhdukur vajzën e tij nga Gjilani

Lajme

Gazeta Express

02/10/2022 8:46

Një prind e ka njoftuar policinë se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar, ndërsa prindi e ka raportuar në polici me datën 30 shator.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Gjilan 30.09.2022 – 17:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij, ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende. Rasti është duke u hetuar.