Babai në Vushtrri e raporton të zhdukur djalin e tij të mitur - Gazeta Express
string(61) "babai-ne-vushtrri-e-raporton-te-zhdukur-djalin-e-tij-te-mitur"

Lajme

Gazeta Express

14/04/2024 9:41

Babai në Vushtrri e raporton të zhdukur djalin e tij të mitur

Lajme

Gazeta Express

14/04/2024 9:41

Babai në Vushtrri e ka raportuar të zhdukur djalin e tij të mitur.

“PERSON I ZHDUKUR- Rr. Faik Konica, Vushtrri / 12.04.2024 – 10:00.  Ankuesi kosovar me  13.04.2024 ka raportuar se, djali i tij-i mitur, me datën e cekur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke  hetuar rastin.”

Lexo Edhe: