Azemi për Blerandon: E pa që Alba ishte pika e dobët për mua dhe filloj të merrej me atë - Gazeta Express
string(87) "azemi-per-blerandon-e-pa-qe-alba-ishte-pika-e-dobet-per-mua-dhe-filloj-te-merrej-me-ate"

Azemi për Blerandon: E pa që Alba ishte pika e dobët për mua dhe filloj të merrej me atë

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:26

Azemi ka folur për Blerandon dhe rivalitetin që po ekziston ndaj tyre në shtëpinë më të madhe në vend.

Ai tha se Blerando ka strategji dhe më nuk e sheh si lojtar të fortë.

Lexo Edhe:

“Nga java e parë e di që Blerando ka qenë djalë i mirë, pas javës së parë më ka parë si konkurrent, e ka pasë një fiksim me mua, nga java e dytë ka filluar të më provokojë, e ka parë që pika ime e dobët është Alba”.

“Ai është lojtar dhe ka strategji pasi tha se nuk ka strategji, tash nuk e shoh si lojtar të fortë e dha atë dhe më nuk ka çfarë kapet, mendimi im është se ia kemi dhënë zemrën edhe është bërë aq mendjemadh e thotë se më nuk na sheh”, ka thënë Azemi.