Azemi ka biletën e fatit, kthehet përsëri në shtëpi - Gazeta Express
string(50) "azemi-ka-bileten-e-fatit-kthehet-perseri-ne-shtepi"

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 1:19

Azemi ka biletën e fatit, kthehet përsëri në shtëpi

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 1:19

Edhe pse u eliminua, Azemi është kthyer në shtëpinë e Big Brother

Atij i ka qëlluar bileta e fatit dhe ai do të jetë në shtëpi së paku deri të premten ardhshme, nëse nuk do të eliminohet.

Lexo Edhe:

Me votat e publikut ai u eliminua por që kishte një biletë kthimi. /GazetaExpress/