Avril paralajmëron këngë të re - Gazeta Express
string(30) "avril-paralajmeron-kenge-te-re"

Muzike

Gazeta Express

06/11/2021 20:28

Avril paralajmëron këngë të re

Muzike

Gazeta Express

06/11/2021 20:28

Avril Lavigne është rikthyer

Këngëtarja amerikane ka paralajmëruar këngën e saj të re “Bite Me” me një paraqitje seksi në Instagram, duke bërë kështu promo pasi që nënshkroi për labelin e Travis Barker.

Lexo Edhe:

Avril e ka paralajmëruar këtë “single” që vjen si rezultat i nënshkrimit të kontratës së saj të re me DTA Records, që udhëhiqet nga Travis Barker.

Princesha e pop-punkut ka postuar një foto të premten në Instagram ku ka treguar edhe titullin e këngës, që është “Bite Me”. Kënga pritet që të lansohet të mërkurën e ardhshme.

Duke demonstruar stilin e saj gotik të viteve të para të mileniumit të ri dhe viteve 90-ta, ajo ka bërë paralajmërimin e kësaj kënge. /GazetaExpress/