“Aventurat” e Ardianit e Noizyt - Gazeta Express
string(29) "aventurat-e-ardianit-e-noizyt"

Muzike

Gazeta Express

27/05/2022 20:04

“Aventurat” e Ardianit e Noizyt

Muzike

Gazeta Express

27/05/2022 20:04

Këngëtari Ardian Bujupi dhe reperi Noizy kanë lansuar mbrëmë këngën e tyre më të re, “Aventura”

Dyshja e njohur e skenës së muzikës Ardian Bujupi dhe Noizy mbrëmë kanë lansuar këngën e tyre më të re, “Aventura”.

Kënga është tipike me stil veror dhe pritet që të sjellë freski vere nëpër diskotekat dhe klubet e verës këtë vit.

Kënga Ardianit dhe Noizyt është lansuar mbrëmë dhe deri më tani ka marrë më shumë së 568 mijë klikime në youtube. /GazetaExpress/

Këngën mund ta dëgjoni në këtë link