Austri – Francë, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(44) "austri-france-publikohen-formacionet-zyrtare"

Futboll

Gazeta Express

17/06/2024 20:01

Austri – Francë, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Gazeta Express

17/06/2024 20:01

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Austrisë dhe Francës, e vlefshme për Kampionatin Evropian.

Franca është njëri prej favoritëve më të mëdhenj për ta fituar Euro 2024 dhe pritet që ta fitojë këtë ndeshje.

Lexo Edhe:

Megjithatë, dita sotme ishte e befasive, me Rumaninë që fitoi bindshëm 3:0 ndaj Ukrainës.

E po ashtu edhe Sllovakia e “heshti” Belgjikën, duke e mposhtur minimalisht 1:0.

Formacionet zyrtare: