Aurela shfaq linjat perfektë pas shtatzënisë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 2:07

Aurela shfaq linjat perfektë pas shtatzënisë

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 2:07

Modelja Aurela Hoxha i ka kthyer linjat e saj pas shtatzënisë

Për shumë media bërja nënë e modelës Aurela Hoxha ishte një befasi, edhe pse modelja shqiptare kishte disa muaj që nuk ishte bërë aktive në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Aurela kishte lindur para dy a më shumë muajve një djalë dhe tani bukuroshja shqiptare duket se ka kthyer format e saj shumë shpejt.

Këtë ajo e ka treguar në një fotografi ku shihet e shtrirë në dhomën e gjumit të saj bashkë me djalin derisa poshtë fotografisë shkruan: Gjithmone bashke! 🧿 Gezhuar 3 mujorin jeta ime! Te dua Alaron ❤️🙏🏽 “. /GazetaExpress/