Aurela Hoxha seksi dhe provokuese flet për buzët: Që kur hoqa mbushjen, s’po ju pëlqejnë - Gazeta Express

Aurela Hoxha seksi dhe provokuese flet për buzët: Që kur hoqa mbushjen, s’po ju pëlqejnë

Rozë

Gazeta Express

13/02/2020 11:27

Modelja Aurela Hoxha ka pozuar vetëm me të brendshme në ambjentet e kuzhinës, duke ndezur imagjinatën e ndjekësve të saj. Me temë Shën Valentinin, Aurela Hoxha shfaqet ndryshe. Me paruke pink dhe të brendshme rozë pastel, modelja ka ulur reçipetat, duke provokuar më shumë se kurrë.

Por, një ndjekës e ka kritikuar për flokët dhe buzët shumë të fryra. Megjithatë Aurela Hoxha i ka treguar komentuesit se mbushja e buzëve është hequr, dhe madje ndjekësve kjo gje spo ju pëlqen më.

“Me fal qe po ta them se e di qe e merr negative po shum me e mir ke qen se sa je bere?buzet aspak bukur po ashtu dhe floket”– shkruan komentuesi në profilin e Aurela Hoxhës.

“S’ta marr fare per negative ? Floket jane paruke sa per kete fushate, e cila ka ne qender te te pelqejne intimot qe une kam dizenjuar, dhe jo unë, sa per buzet , qe kur kam hequr mbushjen sju pelqen me askujt:) tjeter operacion, nuk kam, puth,”- i përgjigjet Aurela Hoxha.