Audi, BMW apo Mercedes, cila është më e mira? - Gazeta Express
string(42) "audi-bmw-apo-mercedes-cila-eshte-me-e-mira"

AutoTech

Gazeta Express

20/07/2022 1:21

Audi, BMW apo Mercedes, cila është më e mira?

AutoTech

Gazeta Express

20/07/2022 1:21

Kush është më i mirë?

Një artikull shumë i rëndësishëm në këtë krahasim është çmimi, dhe besoni apo jo, BMW është më e lira këtu, ndërsa Mercedes S-Class është më e shtrenjta.

Lexo Edhe:

Sa i përket dizajnit të jashtëm, Mercedes mori vlerësimet më të mira, ndërsa gjërat ndërlikohen me pjesën e brendshme, dhe pastaj kemi anën teknologjike dhe dinamikën e vozitjes.

Në videon e mëposhtme mund të shihni dallimet mes tre modelve të makinave, dhe mund të shihni se cila konsiderohet si më e mira.