Atletja Gresa Bakraqi e mbyll garimin në Lojërat Mesdhetare pa lënë gjurmë - Gazeta Express
string(74) "atletja-gresa-bakraqi-e-mbyll-garimin-ne-lojerat-mesdhetare-pa-lene-gjurme"

Sporte tjera

Gazeta Express

04/07/2022 8:44

Atletja Gresa Bakraqi e mbyll garimin në Lojërat Mesdhetare pa lënë gjurmë

Sporte tjera

Gazeta Express

04/07/2022 8:44

Gresa Bakraqi e ka përfunduar garimin e saj në Lojërat Mesdhetare.

Atletja kosovare në tri ditët e fundit nuk ishte mirë me shëndet dhe paraqitja e saj ishte vënë në dyshim.

Lexo Edhe:

Por, dëshira e madhe e saj për të garuar në Lojërat Mesdhetare bëri që ajo të mos dorëzohet.

Shëndeti jo i mirë bëri që ajo të mos e ketë paraqitjen e saj më të mirë, duke përfunduar me kohë 4:27.97 minuta, që e renditi në vendin e 10-të. /Gazeta Express/