Atletja e mirënjohur habit me deklaratën e fundit - Gazeta Express

Atletja e mirënjohur habit me deklaratën e fundit

Sporte tjera

Gazeta Express

17/05/2020 15:55

Daria Klishina, atletja e mirënjohur ruse e cila fitoi medaljen e argjendtë në Botërorin e Atletikës në kërcim së gjati në vitin 2017, ka zbuluar një prapaskenë vërtetë shumë interesante të jetës së saj.

“ Më kanë ofruar të bëj ekskortën e luksit, propozimi më ka ardhur në Instagram rreth 6 muaj më parë, nga një person i panjohur që më ka ofruar një shumë të lartë, plot 200 mijë euro në muaj”, theksoi ajo.

Daria Klishina njihet një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi.