Atletico luan vetëm për fitore kundër Milanit të humbur në Champions, shpresat edhe te Liverpooli - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 19:54

Atletico luan vetëm për fitore kundër Milanit të humbur në Champions, shpresat edhe te Liverpooli

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 19:54

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidat mes Atletico Madrid vs Milan dhe Liverpool vs Porto.

Liverpooli tashmë e ka siguruar kualifikimin, por Atletico lutet që të besuarit e Jurgen Klopp ta mundin Porton, rivalin direkt për pozitën e dytë.

Lexo Edhe:

Atletico aktualisht gjendet në vendin e tretë me katër pikë dhe kërkon sonte fitore kundër Milanit të humbur në Ligën e Kampionëve, për të ndryshuar renditjen në Grupin B, raporton Gazeta Express.