Atentati me dy viktima në autostradën Fier-Vlorë, Gledis Nano shkon në policinë e Vlorës - Gazeta Express
string(87) "atentati-me-dy-viktima-ne-autostraden-fier-vlore-gledis-nano-shkon-ne-policine-e-vlores"

Atentati me dy viktima në autostradën Fier-Vlorë, Gledis Nano shkon në policinë e Vlorës

Shqiperi

Gazeta Express

19/08/2022 21:36

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ndodhet këtë të premte në Vlorë.

Kjo vizitë vjen pas atentatit me dy viktima të ndodhur paraditen e së enjtes në autostradën Vlorë-Fier, ku mbetën të vrarë Shpati Lena dhe Hakim Xhezo.

Lexo Edhe:

Nano, së bashku me Drejtorin e Hetimit të Përgjithshëm, Neritan Nallbati, kanë qenë brenda në komisariatit dhe kanë dalë në lëvizje edhe në qytet.

Kreu i policisë mësohet se do të kalojë më pas në sitë komisariatin e Vlorës dhe policinë e qytetit. Priten me tepër informacione rreth vizitës së tij.

/Gazeta Express