Astrit Haraqija tregon se si u mundua ta sjellë Januzajn te Shqipëria: I kish bo do kerre, do pare, ke t'u na hongër - Gazeta Express
string(112) "astrit-haraqija-tregon-se-si-u-mundua-ta-sjelle-januzajn-te-shqiperia-i-kish-bo-do-kerre-do-pare-ke-tu-na-honger"

Astrit Haraqija tregon se si u mundua ta sjellë Januzajn te Shqipëria: I kish bo do kerre, do pare, ke t’u na hongër

Futboll

Gazeta Express

24/06/2024 23:54

Ish-ministri i sportit, Astrit Haraqija është i ftuar sonte në emisionin sportiv “Favorit” në T7 kushtuar Kampionatit Evropian.

Ai tregoi edhe disa prapaskena se si tentoi ta sillte Adnan Januzajn te Shqipëria.

Lexo Edhe:

“Unë, Xhemajl Rexha dhe Armand Duka jemi munduar ta sjellim Januzajn te Shqipëria, i kish bo do kerre e do pare ke t’u na hongër, dojke me lujt në Belgjikë, qe luj tash”, tha Haraqija.