Ashley shfaqet plot stile me një shalqi në dorë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 18:29

Ashley shfaqet plot stile me një shalqi në dorë

Yjet

Gazeta Express

25/08/2021 18:29

Kam një shalqi! Ashley Roberts ka postuar disa foto në një fund të shkurt rozë derisa ka treguar se ajo do ta prezantojë emisionin “The Real Dirty Dancing” bashkë me Keith Lemon.

Ashley Roberts dhe Keith Lemon janë prezantuesit e reality showut më të ri të quajtur “The Real Dirty Dancing”.

Lexo Edhe:

Ashley, (39) ka shpërndarë këtë lajm në Instagram të mërkurën derisa është parë duke pozuar me një fustan të shkurtë ngjyrë rozë.

Ajo është duke e bartur një shalqi si homazh për linjën okonike të Jennifer Grey dhe filmit të saj më 1987, në të cilin luante aktori Patrick Swayze – i cili vdiq më 2009 nga kanceri në moshën 57 vjeçare. /GazetaExpress/