"Asgjë nuk mund të të thyej", Xhuli publikon video duke ushtruar boks - Gazeta Express
string(66) "asgje-nuk-mund-te-te-thyej-xhuli-publikon-video-duke-ushtruar-boks"

Rozë

Gazeta Express

15/05/2024 15:00

“Asgjë nuk mund të të thyej”, Xhuli publikon video duke ushtruar boks

Rozë

Gazeta Express

15/05/2024 15:00

Modelja dhe ish-banorja e BBVK, Juliana Nura, po sigurohet që ta mbajë vijën e trupit duke bërë aktivitete të ndryshme fizike.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video ku shihet duke ushtruar boks.

Lexo Edhe:

‘’Asgjë nuk mund të të thyej, a e kupton?, ka qene mbishkrimi që Xhuli ka vendosur në videon e postuar.

View this post on Instagram

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)