Artës nuk i pritet, dëshiron kthimin në pushime - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 19:55

Artës nuk i pritet, dëshiron kthimin në pushime

Rozë

Gazeta Express

19/03/2020 19:55

Arta Elezaj duket se është duke e vuajtur më se shumti vetizolimin

Aktorja dhe modelja kosovare ka postuar një foto ku shihet në një nga vendet e saj ekzotike.

“Me ktheni këtu”, është mesazhi i saj që ka shkruar poshtë fotografisë.

View this post on Instagram

Take me 🔙

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Kjo tregon që Arta ka mbetur në Kosovë dhe se për momentin nuk mund të vazhdojë pushimet e saj nëpër vendet më të bukura të botës për shkak të pandemisë globale, koronavirus.

Kujtojmë se Arta është njëra prej vajzave kosovare që vishet me veshje të shtrenjta po aq sa motra e Kim Kardashian, miliarderja Kylie Jenner. /GazetaExpress/