Artani thotë se do të luante si Luizi nëse nuk do të ishte martuar - Gazeta Express
string(66) "artani-thote-se-do-te-luante-si-luizi-nese-nuk-do-te-ishte-martuar"

TV/Film

Gazeta Express

31/03/2023 20:03

Artani thotë se do të luante si Luizi nëse nuk do të ishte martuar

TV/Film

Gazeta Express

31/03/2023 20:03

Artan Thaçi ishte i ftuar në “Mirage”, e aty foli shumëçka për eksperiencën e tij në “BBVK” si dhe tregoi për jetën e tij tash pas bigut.

Ndërkaq Artani ka treguar se është duke e përcjellur edhe “Big Brother Vip Albania” dhe se është në dijeni për dinamikën që po krijohet atje.

Lexo Edhe:

Artani tha edhe disa fjalë për Luizin të cilat ishin mjaft interesante.

Për më shumë shikoni videon: