Arta vjen me një shfaqje gjoksi dhe fundshpine - Gazeta Express
string(46) "arta-vjen-me-nje-shfaqje-gjoksi-dhe-fundshpine"

Yjet

Gazeta Express

18/07/2023 20:43

Arta vjen me një shfaqje gjoksi dhe fundshpine

Yjet

Gazeta Express

18/07/2023 20:43

Arta Nitaj vazhdon që t’i argëtojë fansat e saj me foto të nxehta në Instagram

Ajo nuk është tashmë e panjohur për publikun e saj.

Lexo Edhe:

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj edhe njëherë nuk ka hezituar pë të treguar asetet e saj në rrjetet sociale, derisa është shfaqur në një fustan veror me ngjyrë portokalli, të bardhë , të kaltër dhe të zezë.

E gjatë këtyre fotove Arta ka treguar pak nga gjoksi i saj por edhe fundshpina.

Modelja kosovare kohëve të fundit është parë edhe me disa foto në bikine, derisa vazhdon pushimet e saj të gjatë në bregdet. /GazetaExpress/