Arta vjen edhe me një pozë ku shfaq të pasmet dhe fundshpinën - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 23:46

Arta vjen edhe me një pozë ku shfaq të pasmet dhe fundshpinën

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 23:46

Arta Elezaj vazhdon të postojë foto provokative në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare vazhdon të jetë njëra prej vajzave më aktive në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Këtë ajo e ka bërë edhe sonte me një fotografi që e ka postuar nga palestra e ku tregon edhe njëherë asetet e saj superseksi.

Në këtë foto Arta shihet në palestër derisa shfaq linjat e saj seksi. /GazetaExpress/