Arta tregon gjysmën e gjoksit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 23:40

Arta tregon gjysmën e gjoksit

Rozë

Gazeta Express

10/07/2020 23:40

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj i është gëzuar më se shumti lehtësimit të masave kundër koronavirusit

Bukuroshja kosovare, me t’u lehtësuar ato, ka ikur për në det ku edhe tregon asetet e saj seksi.

Ndërkohë sot, Arta është parë duke shëtitur pa jelek derisa nga bluza e saj shfaqen pothuajse gjysma e gjoksit të saj.

Arta nuk ka treguar se ku është me pushime por që ka disa ditë që ajo poston foto nga bregdeti, edhe pse pamjet tregojnë që ajo është në Malin e Zi.  

Kujtojmë se pas rolit të saj në serialin “O sa mirë”, Arta nuk ka fituar ndonjë rol dhe më shumë është koncentruar në karrierë prej modeleje. /GazetaExpress/