Arta tepër joshëse me fotot e saj të fundit nga plazhi - Gazeta Express
string(54) "arta-teper-joshese-me-fotot-e-saj-te-fundit-nga-plazhi"

Yjet

Gazeta Express

07/02/2023 20:30

Arta tepër joshëse me fotot e saj të fundit nga plazhi

Yjet

Gazeta Express

07/02/2023 20:30

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj është shfaqur edhe sot me një set tepër të nxehtë të fotografive

Bukuroshja kosovare është parë në një fotoshooting për një sfilatë mode në Tajlandë, konkretisht në vendin ekzotik Phuket.

Lexo Edhe:

Kurse sot ajo është shfaqur e veshur zakonshëm me një bluzë të bardh të lidhur në mes e që ekspozon belin e saj.

Ndërkohë, ajo ka të veshur edhe një palë pantallona të shkurtër më shumë ngjyra.

Gjatë kësaj kohe bukuroshja kosovare ka bërë një sërë foto-sesionesh e të cilat ajo i ka postuar ditë pas dite. /GazetaExpress/