Arta shfaqet sportive në fotot e fundit - Gazeta Express
string(39) "arta-shfaqet-sportive-ne-fotot-e-fundit"

Arta shfaqet sportive në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 23:34

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj nuk e ka ndërmend të ndalet në karrierën e saj si modele

Bukuroshja kosovare është shfaqur sot me një palë veshje sportive ku i thekson format e saj, teksa ka pozuar për një firmë të njohur ndërkombëtare.

Lexo Edhe:

Modelja dhe aktorja edhe në këto foto shfaq format e saj fenomenale teksa bën foto joshëse para aparatit.

Arta kohëve të fundit më shumë i është përkushtuar modelimit, por nuk mungojnë edhe udhëtimet e saj luksoze. I fundit ishte në ishullin e bukur të Zanzibarit në Tanzani. /GazetaExpress/