Arta reagon kundër rastin në Pejë, e quan “Turp” - Gazeta Express
string(45) "arta-reagon-kunder-rastin-ne-peje-e-quan-turp"

Yjet

Gazeta Express

02/11/2022 22:16

Arta reagon kundër rastin në Pejë, e quan “Turp”

Yjet

Gazeta Express

02/11/2022 22:16

Kanë vazhduar reagimet e VIP-ve pas rastit që ka ndodhur në Pejë

Arta Elezaj është aktorja dhe modelja e fundit që ka reaguar për rastin e Pejës.

Duke postuar fotografinë e infermieres në Story të Instagramit të saj, Elezaj ka pasur vetëm një fjalë për këtë rast.

“Turp”, ka shkruar ajo mbi foton e dhunueses në Pejë. /GazetaExpress/