Arta poston edhe një foto ku zhveshur shëtit nëpër ara - Gazeta Express

Arta poston edhe një foto ku zhveshur shëtit nëpër ara

Yjet

Gazeta Express

11/07/2021 17:49

Arta Nitaj ka filluar që të jetë shumë aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe aktorja kosovare ka qenë më pak aktive këtë vit, krahasuar me vitet e mëparshme.

Lexo Edhe:

Megjithatë, ajo duket se është bërë çikë Kosove dhe vazhdimisht është duke postuar foto nga ambientet kosovare.

Kësaj radhe, Arta është parë duke ecur në mes të një are derisa ka hequr tërësisht teshat. Ajo ecën në një rrugicë ku në njërën anë është mbjellur misër kurse në anën tjetër grurë.

Derisa ajo lartë është e zhveshur poshtë ka të veshur vetëm një fustan të bardhë veror. /GazetaExpress/