Arta “nuk ka humbur asnjë që dëshiron të kthehet” - Gazeta Express
string(47) "arta-nuk-ka-humbur-asnje-qe-deshiron-te-kthehet"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:02

Arta “nuk ka humbur asnjë që dëshiron të kthehet”

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 23:02

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka vazhduar me postimet e saj interesante në rrjetet sociale

Derisa fundi i vitit po vjen, Arta ka qenë e heshtur se ku do t’i kalojë ato, por një gjë është e sigurt, asaj nuk është duke i munguar askush deri me tani.

“S’kam humbur askënd që dua të kthehet”, ka shkruar ajo poshtë dy fotografive që ka postuar mbrëmë në Instagram.

Bukuroshja kosovare shquhet për një jetë luksoze dhe udhëtime të shtrenjta, që këtë vit i ka realizuar gjatë muajve të fundit të vitit. /GazetaExpress/