Arta nuk i ndal postimet në bikine - Gazeta Express
string(34) "arta-nuk-i-ndal-postimet-ne-bikine"

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 23:13

Arta nuk i ndal postimet në bikine

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 23:13

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj është duke e vazhduar pushimin e saj në Zanzibar të Tanzanisë

Bukuroshja kosovare e bikineve është parë aktive edhe gjatë ditës së djeshme në Instagram ku ka postuar dy fotografi që i ka bërë në gjelbra.

Lexo Edhe:

Kurse sot ajo ka treguar vendin luksoz ku është duke qëndruar në Zanzibar.

Kujtojmë se Arta është njëra prej bukurosheve më të kërkuara kosovare për fotosesione të ndryshme. /GazetaExpress/