Arta Nitaj vazhdon t'i thyejë rregullat, parkon keq veturën - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

05/12/2019 23:48

Me i fundit

Arta Nitaj vazhdon t’i thyejë rregullat, parkon keq veturën

Ballina

Gazeta Express

05/12/2019 23:48

Modelja dhe aktorja kosovare, Arta Nitaj ka bërë edhe një shkelje në komunikacion

Ajo ka postuar një foto në instastory ku një person ia ka lënë asaj një mbishkrim ku i thotë se duhet ta parkojë si duhet makinën e saj.

“Parko mirë kerrin”, i ka shkruar asaj ky adhurues i saj derisa përgjigja e saj ka qenë “vuaj për ta bërë këtë”.

Tashmë është e ditur se disa femra vuajnë për ta parkuar si duhet veturën. /GazetaExpress/