Arta Nitaj del për blerje, zgjedh mobiljet e preferuara - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

06/08/2020 16:22

Me i fundit

dpt

Arta Nitaj del për blerje, zgjedh mobiljet e preferuara

Rozë

Gazeta Express

06/08/2020 16:22

Arta Nitaj me anë të një poze para pasqyres ka treguar se ka zgjedhur ta marrë me vete pikërisht pasqyren në studion e mobiljeve Solos.

Modelja Arta Nitaj ka dalë për blerje, por këtë herë jo për rroba.

Arta në një fotografi të publikuar shihet në dyqan mobiljesh, e duket se ka zgjedhur te blejë mobilje nga brendet e njohura në Solos.

Ajo shfaqet para një pasqyreje e cila i ka pëlqyer shumë dhe ka treguar se do ta marrë me vete në shtëpinë e saj./Gazeta Express/