Arta, na lë pa “gjumë” me foton e fundit - Gazeta Express

Arta, na lë pa “gjumë” me foton e fundit

Rozë

Gazeta Express

16/05/2020 1:36

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj ka postuar një foto në orët e vona të natës ku tregon asetet e saj seksi

Arta, ashtu si shumë modele dhe aktore të Kosovës, është në vetizolim por ajo nuk harron që fansave të saj ti dhurojë foto të nxehta.

E tillë është edhe foto e saj e fundit ku ajo paraqitet tepër seksi me një fustan ngjyrë të verdhë.

Ndryshe, Arta kohëve të fundit ka filluar që ti kthehet Instagramit pasi që deri në këtë kohë ka qenë më e angazhuar në rrjetin social TikTok se sa në Instagram. /GazetaExpress/