Arta flet për 'romancën' që u komentua shumë sa ishte në shtëpi të BBVA 3, a i pëlqeu Romeo - Gazeta Express
string(88) "arta-flet-per-romancen-qe-u-komentua-shume-sa-ishte-ne-shtepi-te-bbva-3-a-i-pelqeu-romeo"

TV/Film

Gazeta Express

19/03/2024 22:24

Arta flet për ‘romancën’ që u komentua shumë sa ishte në shtëpi të BBVA 3, a i pëlqeu Romeo

TV/Film

Gazeta Express

19/03/2024 22:24

Arta Kabashi sonte ishte mysafire në emisionin Canape të T7

Ajo ka folur në lidhje me disa thashetheme jashtë se ajo do të niste një romancë me Romeon në Big Brother VIP 3.

Lexo Edhe:

Për këtë, Arta ka thënë se nuk kishte hyrë në shtëpi për të krijuar lidhje dhe nëse do e kishte bërë, ndoshta do të qëndronte më gjatë në shtëpi. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e saj në Canape në T7